Sayfalar

4 Temmuz 2011 Pazartesi

potanın perileri.. teşekkürler!!


basketbol maçlarını aman aman takip etmesem de bu kızlar bana bu hafta harika anlar yaşattılar.. müthiş heyecanlı Fransa maçının ardından finalde Rusya'ya karşı ellerinden geleni yaptılar.. gösterdikleri azim ve çabanın sonucunda tarihimizde ilk olan başarıları kazandılar bayanlar adına.. bize gurur kaynağı oldular..

                       açık konuşmak gerekirse çoğu oyuncumuzun adını bu turnuvada öğrendim.. zaten devamlı takip ettiğim bi spor dalı bulunmaz pek.. ama işin içine milli duygular girince doğal olarak halkımızın büyük kısmı gibi bende takip etmeye başladım turnuvayı.. ve harika zaman geçirdim.. böyle zamanlarda tarihe tanıklık ediyormuşum gibi geliyor da bana^^ özellikle bayanlarda daha bi hassaslaşıyorum:) mesela dünkü maçta ışıl beni büyüledi.. ki kendisi şu şeker kız olur:

mücadele azmi ve enerjisi gerçekten büyüleyiciydi.. tam tempo düşerken aradan tek başına koşup sayı yapması.. cesurca attığı üçlük.. kesinlikle orada olmayı hakeden bi sporcu olduğu aşikardı..

gerçi her oyuncumuz ayrı ayrı tebriği hakediyor ..
hepsine ayrı ayrı hayran oldum ..
12 dev adamdan sonra bayanlarımız da bize büyük bir mutluluk yaşattılar..

bu tarz başarıların daha geniş yankı uyandırması, gençler için model olan bu harika insanların gereken desteğe ulaşması dileğiyle..

teşekkürler potanın perileri..                                        

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder